Kantylena

Film z

chrzcin

komunii

 

Stwórzmy razem coś wspaniałego!

Filmowanie chrzcin / komunii

Chrzest i pierwsza komunia święta to uroczystości kościelne o głębokim znaczeniu duchowym. Maluch przystępując do tych sakramentów staje się członkiem Kościoła i może w pełni uczestniczyć w Eucharystii. Wydarzenia te dostarczają całej rodzinie silnych przeżyć, radości, dumy i szczęścia, lecz także lęku, zaniepokojenia czy zdenerwowania. Film z chrzcin i komunii to wyjątkowa pamiątka, dzięki której zarówno dziecko, jak i jego najbliżsi mogą jeszcze przez wiele lat wracać do tych emocjonujących chwil.

Formularz kontaktowy

Cennik – Filmowania chrzcin / komunii

Pakiet 

   
Ceremonia

Uroczystość na sali

Film w wysokiej jakości ok 20 min

Teledysk z uroczystości 3-5 min

Mastering dzwięku

Koloryzacja obrazu

 

Zaczyna się od

500 zł

Zadowoleni klienci

“Justyna i Adrian wykonali dla nas pamiątke z naszej sesji ślubnej. Wszystko przebiegło super, przygotowali się w rekwizyty, był plan i akcja. Naprawdę polecam. Super zdjęcia i film.”

Ewelina i Mateusz

“Najwspanialszą pamiątką każdej ważnej uroczystości są zdjęcia, ponieważ to właśnie na nich można uchwyć fajne, śmieszne a nawet poważne momenty w naszym życiu. I my właśnie chcąc uwiecznić ten najważniejszy i najwspanialszy dzień dla naszego szkraba jakim jest chrzest święty także chcieliśmy mieć jak najpiękniejsza pamiątkę. Wybór fotografa nie był trudny wystarczyło zobaczyć zdjęcia jakie robi Justyna. Piękne zdjęcia, które podkreśliły wyjątkowość tego ważnego dla naszej Tosi dnia. Mimo kaprysów mojej córeczki, Justyna poradziła sobie wspaniałe.
Zdjęcia są rewelacyjne i na pewno będą pamiątką, do której często będziemy wracać. Przede wszystkim pamiątką dla naszej Tosieńki.
Polecamy Justynę w 100000%%%
Dziękujemy !!”

Agata, Krzysiek i Antosia

“Justyna to cudowny fotograf, ujęcie wykonuje najpierw sercem, potem aparatem. Podejście do każdego jest indywidualne, co sprawia, że atmosfera na sesji zdjęciowej jest swobodna. Serdecznie POLECAM!”

Kinga Sz.

Współpraca z Wami to sama przyjemność. Bardzo dobry kontakt. Usługi na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona ze zdjęć i filmów, które dla mnie wykonaliście. Będę polecać

Alee Frajda

Będzie idealny!

Zaplanujmy Twój Wielki dzień!