Kantylena

Fotografia

 CIĄŻOWA

Stwórzmy razem coś wspaniałego

Fotografia ciążowa – szczegóły

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety. Przez 9 miesięcy oczekuje przyjścia na świat ukochanego dziecka, które nosi w swoim brzuszku. Słyszy bicie jego serca, odczuwa poruszanie się czy kopanie nóżkami. Aby chwile te ocalić od zapomnienia, warto zdecydować się na sesję zdjęciową. Fotografia ciążowa wymaga wrażliwości, empatii i wyczucia ze strony fotografa. Powinien on zapewnić kobiecie komfortowe warunki, aby czuła się pewna i niczym nieskrępowana. Sesja ciążowa może się odbyć w studiu, domu lub plenerze. 

Na sesję możemy umówić się w dowolnym miejscu. Realizuje sesje plenerowe, sesje domowe, w zaciszu własnych  lub moich “czterech ścian”. Wybierając tę drugą opcję masz możliwość większego wyboru rekwizytów do sesji.

Czas trwania sesji to minimum 2h. Motyw przewodni sesji ustalamy wcześniej w celu skompletowania akcesoriów, rekwizytów, teł itp.

Cześć! Jestem justyna

Każdy dzień jest okazją do zrobienia zdjęcia. Czas ucieka nieubłaganie, a najcudowniejsze chwile zostają w naszych wspomnieniach i … na fotografii. W tym cały jej sens, by dawała nam radość „łapania chwili” na zawsze. Taka jest właśnie dla mnie fotografia rodzinna. Dreszczyk emocji sięgania po aparat, kilka ustawień, spust migawki i rozkosz czekania na efekt.

Dodatkowo mogę zaproponować:

Formularz kontaktowy

Cennik – Fotografia

ciążowa

Sesja ciążowa

 

Plenerowa lub studyjna

Czas trwania sesji to min. 2h

Ilość zdjęć ustalana indywidualnie

Po wycenę zapraszamy do kontaktu
Będzie idealna!

Zaplanujmy sesję!