Kantylena

Fotografia

 CIĄŻOWA

Stwórzmy razem coś wspaniałego

Fotografia ciążowa – szczegóły

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety. Przez 9 miesięcy oczekuje przyjścia na świat ukochanego dziecka, które nosi w swoim brzuszku. Słyszy bicie jego serca, odczuwa poruszanie się czy kopanie nóżkami. Aby chwile te ocalić od zapomnienia, warto zdecydować się na sesję zdjęciową. Fotografia ciążowa wymaga wrażliwości, empatii i wyczucia ze strony fotografa. Powinien on zapewnić kobiecie komfortowe warunki, aby czuła się pewna i niczym nieskrępowana. Sesja ciążowa może się odbyć w studiu, domu lub plenerze. 

Na sesję możemy umówić się w dowolnym miejscu. Realizuje sesje plenerowe, sesje domowe, w zaciszu własnych  lub moich “czterech ścian”. Wybierając tę drugą opcję masz możliwość większego wyboru rekwizytów do sesji.

Czas trwania sesji to minimum 2h. Motyw przewodni sesji ustalamy wcześniej w celu skompletowania akcesoriów, rekwizytów, teł itp.

Cześć! Jestem justyna

Każdy dzień jest okazją do zrobienia zdjęcia. Czas ucieka nieubłaganie, a najcudowniejsze chwile zostają w naszych wspomnieniach i … na fotografii. W tym cały jej sens, by dawała nam radość „łapania chwili” na zawsze. Taka jest właśnie dla mnie fotografia rodzinna. Dreszczyk emocji sięgania po aparat, kilka ustawień, spust migawki i rozkosz czekania na efekt.

Dodatkowo mogę zaproponować:

Formularz kontaktowy

Cennik – Fotografia

ciążowa

Sesja ciążowa

 

Plenerowa lub studyjna

Czas trwania sesji to min. 2h

Ilość zdjęć ustalana indywidualnie

Po wycenę zapraszamy do kontaktu

Zadowoleni klienci

“Justyna i Adrian wykonali dla nas pamiątke z naszej sesji ślubnej. Wszystko przebiegło super, przygotowali się w rekwizyty, był plan i akcja. Naprawdę polecam. Super zdjęcia i film.”

Ewelina i Mateusz

“Najwspanialszą pamiątką każdej ważnej uroczystości są zdjęcia, ponieważ to właśnie na nich można uchwyć fajne, śmieszne a nawet poważne momenty w naszym życiu. I my właśnie chcąc uwiecznić ten najważniejszy i najwspanialszy dzień dla naszego szkraba jakim jest chrzest święty także chcieliśmy mieć jak najpiękniejsza pamiątkę. Wybór fotografa nie był trudny wystarczyło zobaczyć zdjęcia jakie robi Justyna. Piękne zdjęcia, które podkreśliły wyjątkowość tego ważnego dla naszej Tosi dnia. Mimo kaprysów mojej córeczki, Justyna poradziła sobie wspaniałe.
Zdjęcia są rewelacyjne i na pewno będą pamiątką, do której często będziemy wracać. Przede wszystkim pamiątką dla naszej Tosieńki.
Polecamy Justynę w 100000%%%
Dziękujemy !!”

Agata, Krzysiek i Antosia

“Justyna to cudowny fotograf, ujęcie wykonuje najpierw sercem, potem aparatem. Podejście do każdego jest indywidualne, co sprawia, że atmosfera na sesji zdjęciowej jest swobodna. Serdecznie POLECAM!”

Kinga Sz.

Współpraca z Wami to sama przyjemność. Bardzo dobry kontakt. Usługi na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona ze zdjęć i filmów, które dla mnie wykonaliście. Będę polecać

Alee Frajda

Będzie idealna!

Zaplanujmy sesję!