Kantylena

Fotografia Rodzinna

Stwórzmy razem coś wspaniałego

Fotografia rodzinna – szczegóły

Rodzina zawsze powinna trzymać się razem. Wspierać w trudnych chwilach, troszczyć o siebie nawzajem i cieszyć z najmniejszych sukcesów. Fotograficzne sesje rodzinne pozwalają zatrzymać ulotne chwile, kiedy wszyscy członkowie rodziny są razem. Dzięki zdjęciom można jeszcze przez wiele lat wspominać ukochanych dziadków czy zachować w pamięci poszczególne etapy dorastania dzieci. Rodzinne sesje zdjęciowe nie muszą wiązać się z żadnym skrępowaniem – przecież znajdujemy się w gronie najbliższych sobie osób. 

Cześć! Jestem justyna

Każdy dzień jest okazją do zrobienia zdjęcia. Czas ucieka nieubłaganie, a najcudowniejsze chwile zostają w naszych wspomnieniach i … na fotografii. W tym cały jej sens, by dawała nam radość „łapania chwili” na zawsze. Taka jest właśnie dla mnie fotografia rodzinna. Dreszczyk emocji sięgania po aparat, kilka ustawień, spust migawki i rozkosz czekania na efekt.

Dodatkowo mogę zaproponować:

Formularz kontaktowy

Oferta – Fotografia Rodzinna

Sesja urodzinowa

 

Sesja studyjna lub plenerowa

Dwie stylizacje

10 zdjęć poddanych obróbce

Po wycenę

Zapraszamy do kontaktu

Sesja Świąteczna

 

Sesja studyjna

Dwie stylizacje

10 zdjęć poddanych obróbce

Kartka świąteczna gratis

Po wycenę

Zapraszamy do kontaktu

Plenery Rodzinne

 

Szczegóły ustalane indywidualnie

Po wycenę

zapraszam do kontaktu

 

 

Zadowoleni klienci

“Justyna i Adrian wykonali dla nas pamiątke z naszej sesji ślubnej. Wszystko przebiegło super, przygotowali się w rekwizyty, był plan i akcja. Naprawdę polecam. Super zdjęcia i film.”

Ewelina i Mateusz

“Najwspanialszą pamiątką każdej ważnej uroczystości są zdjęcia, ponieważ to właśnie na nich można uchwyć fajne, śmieszne a nawet poważne momenty w naszym życiu. I my właśnie chcąc uwiecznić ten najważniejszy i najwspanialszy dzień dla naszego szkraba jakim jest chrzest święty także chcieliśmy mieć jak najpiękniejsza pamiątkę. Wybór fotografa nie był trudny wystarczyło zobaczyć zdjęcia jakie robi Justyna. Piękne zdjęcia, które podkreśliły wyjątkowość tego ważnego dla naszej Tosi dnia. Mimo kaprysów mojej córeczki, Justyna poradziła sobie wspaniałe.
Zdjęcia są rewelacyjne i na pewno będą pamiątką, do której często będziemy wracać. Przede wszystkim pamiątką dla naszej Tosieńki.
Polecamy Justynę w 100000%%%
Dziękujemy !!”

Agata, Krzysiek i Antosia

“Justyna to cudowny fotograf, ujęcie wykonuje najpierw sercem, potem aparatem. Podejście do każdego jest indywidualne, co sprawia, że atmosfera na sesji zdjęciowej jest swobodna. Serdecznie POLECAM!”

Kinga Sz.

Współpraca z Wami to sama przyjemność. Bardzo dobry kontakt. Usługi na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona ze zdjęć i filmów, które dla mnie wykonaliście. Będę polecać

Alee Frajda

Będzie idealny!

Zaplanujmy sesję!