Kantylena

Fotografia Portretowa

Stwórzmy razem coś wspaniałego!

Fotografia portretowa – szczegóły

Każdy ma w domu lustro. Każdy chciałby zobaczyć tam coś innego niż widzi, szczególnie rano. Przeważnie jednak zamiast wizerunku Mona Lisy czy Marszałka na kasztance odbicie bardziej przypomina “Krzyk” Muncha. Portret w swej próżności chciałby mieć każdy. Portretu namalowanego pędzlem na płótnie doczekają tylko najwięksi. Portret nakreślony ołówkiem przez ulicznych rysowników na starówkach czy dzielnicach artystycznej bohemy za odpowiednią opłatą może mieć każdy. Portretu pamięciowego w kronikach policyjnych nie chce nikt, ale różnie może być. A portret w fotografii? Stylizacja, makijaż, poza, mimika, filtry z programów graficznych i już mamy idealne zdjęcie profilowe na portal społecznościowy, gwarancja kciuków w górę i wirtualnych serduszek. To nie jest fotografia portretowa. By stworzyć prawdziwy portret, trzeba wyciągnąć coś z wewnątrz na zewnątrz. Uwiecznić emocje, podkreślić moment, opowiedzieć historię, pokazać prawdę. Z wyczuciem, bez przesadnego skupienia się na powierzchowności i cechach fizycznych, z koncentracją przede wszystkim na strefie duchowej, emocjonalnej, czasami sentymentalnej. Chwytając to, co z pozoru nieuchwytne. Wkładając w obiektyw swoją duszę. Tylko taki portret jest prawdziwy.

 

Cześć! Jestem justyna

Każdy dzień jest okazją do zrobienia zdjęcia. Czas ucieka nieubłaganie, a najcudowniejsze chwile zostają w naszych wspomnieniach i … na fotografii. W tym cały jej sens, by dawała nam radość „łapania chwili” na zawsze. Taka jest właśnie dla mnie fotografia portretowa. Dreszczyk emocji sięgania po aparat, kilka ustawień, spust migawki i rozkosz czekania na efekt.

Dodatkowo mogę zaproponować:

Formularz kontaktowy

oferta – Fotografia Portretowa

Fotografia Portretowa

(ARTYSTYCZNA I BIZNESOWA)

Stylizowane sesje tematyczne lub ogólne

Obróbka naturalistyczna oraz fotomontaż

 

po wycenę zapraszam do kontaktu 

Zadowoleni klienci

“Justyna i Adrian wykonali dla nas pamiątke z naszej sesji ślubnej. Wszystko przebiegło super, przygotowali się w rekwizyty, był plan i akcja. Naprawdę polecam. Super zdjęcia i film.”

Ewelina i Mateusz

“Najwspanialszą pamiątką każdej ważnej uroczystości są zdjęcia, ponieważ to właśnie na nich można uchwyć fajne, śmieszne a nawet poważne momenty w naszym życiu. I my właśnie chcąc uwiecznić ten najważniejszy i najwspanialszy dzień dla naszego szkraba jakim jest chrzest święty także chcieliśmy mieć jak najpiękniejsza pamiątkę. Wybór fotografa nie był trudny wystarczyło zobaczyć zdjęcia jakie robi Justyna. Piękne zdjęcia, które podkreśliły wyjątkowość tego ważnego dla naszej Tosi dnia. Mimo kaprysów mojej córeczki, Justyna poradziła sobie wspaniałe.
Zdjęcia są rewelacyjne i na pewno będą pamiątką, do której często będziemy wracać. Przede wszystkim pamiątką dla naszej Tosieńki.
Polecamy Justynę w 100000%%%
Dziękujemy !!”

Agata, Krzysiek i Antosia

“Justyna to cudowny fotograf, ujęcie wykonuje najpierw sercem, potem aparatem. Podejście do każdego jest indywidualne, co sprawia, że atmosfera na sesji zdjęciowej jest swobodna. Serdecznie POLECAM!”

Kinga Sz.

Współpraca z Wami to sama przyjemność. Bardzo dobry kontakt. Usługi na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona ze zdjęć i filmów, które dla mnie wykonaliście. Będę polecać

Alee Frajda

Zapraszam do kontaktu

Będzie idealnie!

Zaplanujmy sesję!