Kantylena

Film z urodzin

Stwórzmy razem coś wspaniałego!

Filmowanie urodzin

Urodziny są takim dniem, na który każdy z nas czeka z niecierpliwością. Chcemy świętować je w gronie najbliższych osób. Wspólnie z nimi bawić się do białego rana – tańczyć, śpiewać i zajadać się pysznościami. Film z urodzin to sentymentalna pamiątką, która pozwala jeszcze wielokrotnie wracać do najciekawszych momentów imprezy. Ponownie przeżywać chwile wzruszeń, radości i wdzięczności. Warto zdecydować się zwłaszcza na film z osiemnastki, kiedy obchodzimy urodziny w najbardziej huczny sposób.

Formularz kontaktowy

Cennik – Filmowanie urodzin

 

Pakiet podstawowy

   

Film w wysokiej jakości ok 20 min

Mastering dźwięku

Koloryzacja obrazu

 

Zaczyna się od

500

Zadowoleni klienci

“Justyna i Adrian wykonali dla nas pamiątke z naszej sesji ślubnej. Wszystko przebiegło super, przygotowali się w rekwizyty, był plan i akcja. Naprawdę polecam. Super zdjęcia i film.”

Ewelina i Mateusz

“Najwspanialszą pamiątką każdej ważnej uroczystości są zdjęcia, ponieważ to właśnie na nich można uchwyć fajne, śmieszne a nawet poważne momenty w naszym życiu. I my właśnie chcąc uwiecznić ten najważniejszy i najwspanialszy dzień dla naszego szkraba jakim jest chrzest święty także chcieliśmy mieć jak najpiękniejsza pamiątkę. Wybór fotografa nie był trudny wystarczyło zobaczyć zdjęcia jakie robi Justyna. Piękne zdjęcia, które podkreśliły wyjątkowość tego ważnego dla naszej Tosi dnia. Mimo kaprysów mojej córeczki, Justyna poradziła sobie wspaniałe.
Zdjęcia są rewelacyjne i na pewno będą pamiątką, do której często będziemy wracać. Przede wszystkim pamiątką dla naszej Tosieńki.
Polecamy Justynę w 100000%%%
Dziękujemy !!”

Agata, Krzysiek i Antosia

“Justyna to cudowny fotograf, ujęcie wykonuje najpierw sercem, potem aparatem. Podejście do każdego jest indywidualne, co sprawia, że atmosfera na sesji zdjęciowej jest swobodna. Serdecznie POLECAM!”

Kinga Sz.

Współpraca z Wami to sama przyjemność. Bardzo dobry kontakt. Usługi na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona ze zdjęć i filmów, które dla mnie wykonaliście. Będę polecać

Alee Frajda

Będzie idealny!

Zaplanujmy Twój Wielki dzień!