Kantylena

Fotograf na chrzest i komunię

Stwórzmy razem coś wspaniałego

Fotoreportaż z chrztu i komuni

Chrzest i pierwsza komunia święta to uroczystości kościelne, które posiadają głęboki wymiar duchowy. Są wielkim przeżyciem zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców, dziadków czy chrzestnych. Fotograf na chrzcie i komunii potrafi uchwycić wszystkie przeżywane w tych ważnych chwilach emocje, takie jak radość, wzruszenie, zniecierpliwienie czy niepokój. Wykonane przez niego zdjęcia przed ołtarzem czy na zewnątrz kościoła to sentymentalna pamiątka na długie lata. Warto zdecydować się na ich umieszczenie w albumie lub ramce. 

Cześć! Jestem justyna

Każdy dzień jest okazją do zrobienia zdjęcia. Czas ucieka nieubłaganie, a najcudowniejsze chwile zostają w naszych wspomnieniach i … na fotografii. W tym cały jej sens, by dawała nam radość „łapania chwili” na zawsze. Taka jest właśnie dla mnie fotografia z ważnych uroczystości. Dreszczyk emocji sięgania po aparat, kilka ustawień, spust migawki i rozkosz czekania na efekt.

Dodatkowo mogę zaproponować:

Formularz kontaktowy

Cennik – Fotoreportaż na chrzcie i komunii

Fotoreportaż z chrztu

 

Przygotowania

Uroczystość

Przyjęcie

Zaczyna się od

600

Fotoreportaż z komunii
Indywidualny

 

Przygotowania

Uroczystość w Kościele

Przyjęcie

Sesja plenerowa (opcjonalnie)

zaczyna się od

600

Fotoreportaż z komunii
Zbiorowy

 

Uroczystość w Kościele

Zdjęcia indywidualne rodzinne

Zdjęcie grupowe

zaczyna się od

8 zł

Fotoreportaż urodzinowy

 

Przyjęcie

 

zaczyna się od

500

Zadowoleni klienci

“Justyna i Adrian wykonali dla nas pamiątke z naszej sesji ślubnej. Wszystko przebiegło super, przygotowali się w rekwizyty, był plan i akcja. Naprawdę polecam. Super zdjęcia i film.”

Ewelina i Mateusz

“Najwspanialszą pamiątką każdej ważnej uroczystości są zdjęcia, ponieważ to właśnie na nich można uchwyć fajne, śmieszne a nawet poważne momenty w naszym życiu. I my właśnie chcąc uwiecznić ten najważniejszy i najwspanialszy dzień dla naszego szkraba jakim jest chrzest święty także chcieliśmy mieć jak najpiękniejsza pamiątkę. Wybór fotografa nie był trudny wystarczyło zobaczyć zdjęcia jakie robi Justyna. Piękne zdjęcia, które podkreśliły wyjątkowość tego ważnego dla naszej Tosi dnia. Mimo kaprysów mojej córeczki, Justyna poradziła sobie wspaniałe.
Zdjęcia są rewelacyjne i na pewno będą pamiątką, do której często będziemy wracać. Przede wszystkim pamiątką dla naszej Tosieńki.
Polecamy Justynę w 100000%%%
Dziękujemy !!”

Agata, Krzysiek i Antosia

“Justyna to cudowny fotograf, ujęcie wykonuje najpierw sercem, potem aparatem. Podejście do każdego jest indywidualne, co sprawia, że atmosfera na sesji zdjęciowej jest swobodna. Serdecznie POLECAM!”

Kinga Sz.

Współpraca z Wami to sama przyjemność. Bardzo dobry kontakt. Usługi na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona ze zdjęć i filmów, które dla mnie wykonaliście. Będę polecać

Alee Frajda

Będzie idealny!

Zaplanujmy ten dzień!